Finemoney ...tam, kde slovo platí
Po - Pá do 17 hodin
800 555 800 800 555 800
I v této těžkédobě jsme tupro vás
ZASTIHNETE NÁS VŽDY OD Po – Čt v čase od 9:00 – 16:00 hod.
Pro nové klienty jsme k zastižení na bezplatné lince 800 555 800800 555 800, nebo 222 323 981 222 323 981, případně na emailu: info@finemoney.cz
Veškeré dotazy a požadavky stávajících klientů jsou řešeny v tuto chvíli výhradně přes email: sprava@finemoney.cz
Děkujeme za pochopení a všem našim stávajícím i novým klientům přejeme pevné zdraví a dobrou náladu.

Často kladené
dotazy

Máte dotaz ohledně nebankovní půjčky?
Fajnmaník vám vše rád vyjasní!

01

Jak zažádat o půjčku?

Zobrazit odpověď

Pomocí online žádosti.

Na našich webových stránkách si vyberete půjčku, o kterou máte zájem, a vyplníte nezávaznou elektronickou žádost. Obratem se s vámi spojí náš pracovník.

Pokud raději voláte, jsme k dispozici i na bezplatné telefonní lince 800 555 800.

02

Jaké jsou podmínky pro schválení půjčky?

Zobrazit odpověď

Hlavní podmínkou je ručení nemovitostí v osobním vlastnictví a pravidelný měsíční příjem. Pro vyřízení úvěru bude také nutné přiložit dva doklady totožnosti (např. OP, řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list), nabývací titul k nemovitosti a číslo účtu (kam se bude úvěr vyplácet).

O půjčku může žádat každý občan ČR starší 18 let.

03

Kdy obdržím peníze na účet?

Zobrazit odpověď

Peníze zašleme na vámi uvedený účet po zapsání zástavního práva ve prospěch naší společnosti. V případě zájmu poskytneme hotovostní či bezhotovostní zálohu.

04

Platí se nějaké poplatky předem?

Zobrazit odpověď

Naše služby jsou zpoplatněny až po úspěšném vyřízení a čerpání úvěru. Před vyřízením půjčky tak neplatíte žádné poplatky.

05

Jaké jsou úroky?

Zobrazit odpověď

Úroky jsou závislé na výši požadované částky, délce splácení a typu produktu. Každou půjčku řešíme individuálně, proto vám konečnou sumu sdělí náš úvěrový poradce.

06

Lze úvěr předčasně doplatit?

Zobrazit odpověď

Půjčku je možné kdykoli předčasně doplatit. Aktuální vyčíslení zůstatku dluhu se dozvíte po přihlášení do klientského systému, nebo nás kontaktujte a my vám jej zašleme písemně.

07

Je možné půjčku navýšit?

Zobrazit odpověď

Ano, tuto možnost nabízíme v případě řádného splácení úvěru.

08

Jak postupovat při změně příjmení, adresy či telefonního čísla?

Zobrazit odpověď

Pokud dojde ke změně údajů v občanském průkazu, je třeba nám zaslat kopii nového dokladu. Lze využít i přihlášení do systému a tam např. kopii občanského průkazu vložit. V ostatních případech stačí oznámit změnu telefonicky nebo písemně.

09

Co dělat, když nelze splátku uhradit včas?

Zobrazit odpověď

Pokud tato situace nastane, je třeba nás o tom neprodleně informovat. Naši pracovníci se vám pokusí vyjít vstříc a nalézt náhradní řešení vyhovující oběma stranám.

10

Co když mám na nemovitosti závazky?

Zobrazit odpověď

Naše konsolidace půjček a úvěrů vás tohoto rizika zbaví. Všechny vaše půjčky sjednotíme do jedné. Dále jsme schopni za vás vyřešit exekuce, předejít dražbě nemovitosti, případně vyřešit problémy, které máte s finančním úřadem, zdravotní pojišťovnou, sociálkou nebo s jiným úřadem. I toto jsme schopni za vás úspěšně vyřešit. Nechte vše na nás a uvidíte, jak se vám uleví!

Zobrazit více

Máte už ve všem
jasno?

Oblíbenost nebankovních půjček bez registru v současné době neustále roste, a to především díky rychlému sjednání a také flexibilitě oproti většině Českých bank. V minulosti se nebankovní půjčky považovaly za rizikové, ale díky vzrůstající poptávce „půjček ihned“ se na trhu objevují silné nebankovní společnosti, které půjčí svým zákazníkům bez rizika a omezení.

Máte nabídku od konkurence?

Kontaktujte nás a my nabídku dorovnáme nebo nabídneme podmínky ještě výhodnější.

Nevíte, kde začít? Koukněte na našeho

Průvodce rychlou půjčkou