Finemoney
606 075 705606 075 705

Často kladené dotazy o půjčkách

Pokud máte nějaký dotaz ohledně našich nebankovních půjček, tak je tato stránka právě pro vás. Dozvíte se více o naší krátkodobé půjčce i dlouhodobém úvěru pro podnikatele.

01

Jak zažádat o půjčku?

Zobrazit odpověď

O naši půjčku pro podnikatele můžete požádat online z pohodlí domova. Stačí, když na našich stránkách vyplníte nezávazný formulář, do kterého uvedete, o jaký úvěr máte zájem. Do několika hodin se vám ozve náš specialista, který s vámi probere všechny podrobnosti. Ale pokud raději voláte, ozvěte se nám na naši bezplatnou telefonní linku 606 075 705.

02

Jaké jsou podmínky pro schválení půjčky?

Zobrazit odpověď

Hlavní podmínkou pro schválení naší půjčky pro OSVČ nebo konsolidace úvěrů je ručení nemovitostí v osobním vlastnictví a pravidelný měsíční příjem. Abychom vaši půjčku mohli schválit, budeme od vás potřebovat také dva doklady totožnosti (např. občanský nebo řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list), nabývací titul k nemovitosti a číslo účtu, na který vám vyplatíme peníze. O půjčku u nás může požádat každý občan ČR starší 18 let. O půjčku u nás může požádat firma, společnost, nebo občan starší 18 let vlastnící platný živnostenský list.

03

Kdy obdržím peníze na účet?

Zobrazit odpověď

Finanční prostředky převedeme na vámi uvedený účet po zapsání zástavního práva ve prospěch naší společnosti. V případě zájmu vám můžeme poskytnout i hotovostní či bezhotovostní zálohu. Jakmile budou všechny náležitosti vyřešené, pošleme vám peníze ihned na účet.

04

Platí se nějaké poplatky předem?

Zobrazit odpověď

Buďte bez obav, jednáme férově, a proto jsou naše služby zpoplatněny až po úspěšném vyřízení a načerpání úvěru. Před vyřízením půjčky vás žádné poplatky nezaskočí.

05

Jaké jsou úroky?

Zobrazit odpověď

Výše úrokové sazby závisí na výši požadované částky, délce splácení a typu produktu. Úroky u půjčky pro podnikatele, úvěru na auto nebo konsolidace úvěrů se tak mohou lišit. Každou půjčku řešíme individuálně, a proto vám přesnou nabídku sdělí náš úvěrový specialista.

06

Lze úvěr předčasně doplatit?

Zobrazit odpověď

Samozřejmě, půjčku můžete kdykoliv předčasně doplatit. Aktuální vyčíslení zůstatku dluhu zjistíte po přihlášení do našeho klientského systému nebo vám ho na vaši žádost rádi zašleme písemně. Záleží jen na vás.

07

JE MOŽNÉ SI PŮJČKU NAVÝŠIT?

Zobrazit odpověď

Ano. V případě řádného splácení úvěru je možné čerpanou částku navýšit.

08

Jak postupovat při změně příjmení, adresy či telefonního čísla?

Zobrazit odpověď

Pokud dojde ke změně údajů v občanském průkazu, zašlete nám, prosím, kopii nového dokladu. Tu také můžete nahrát do našeho klientského systému V ostatních případech stačí oznámit změnu telefonicky nebo písemně.

09

Co dělat, když nelze splátku uhradit včas?

Zobrazit odpověď

Pokud taková situace nastane, neprodleně nás o ní informujte. Naši pracovníci se vám pokusí vyjít vstříc a společně s vámi najít náhradní řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

10

Co když mám na nemovitost závazky?

Zobrazit odpověď

Naše konsolidace půjček a úvěrů vás tohoto rizika zbaví. Všechny vaše půjčky sloučíme do jedné. Dále jsme schopni za vás vyřešit exekuce, předejít dražbě nemovitosti, případně vyřešit problémy, které máte s finančním úřadem, zdravotní pojišťovnou, sociálkou nebo s jiným úřadem. Nechte papírování na nás a uvidíte, jak se vám uleví!

Zobrazit více

Máte lepší nabídku od konkurence?

Kontaktujte nás a my pro vás připravíme stejnou nebo ještě výhodnější půjčku. Nevíte, kde začít? Žádný problém. Náš průvodce vám přehledně vysvětlí, jaké budou další kroky.

Máte nabídku od konkurence?

Kontaktujte nás a my nabídku dorovnáme nebo nabídneme podmínky ještě výhodnější.

Nevíte, kde začít? Koukněte na našeho

Průvodce rychlou půjčkou