Finemoney
606 075 705606 075 705

Průvodce nebankovní půjčkou od FINEMONEY

Ukážeme vám, jak snadná je cesta k rychlé nebankovní půjčce. Oblíbenost nebankovních půjček bez registru v současné době neustále roste, a to především díky rychlému sjednání bez nutnosti doložení příjmů a výpisů z účtů. Podívejte se na náš oblíbený podnikatelský úvěr.  

01

Půjčka začíná žádostí

Pro začátek stačí podat nezávaznou žádost. A to buď přímo tady na webu, nebo na telefonním čísle 800 555 800. Hovor je samozřejmě zdarma, což se může hodit, pokud právě řešíte půjčku před výplatou.

02

Žádné poplatky předem

Naši pracovníci s vámi proberou vše, co je pro sjednání půjčky potřeba. Pokud budete mít o úvěr stále zájem, spojí se s vámi náš odhadce a ocení vaši nemovitost. V tuto chvíli samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem.

03

A máme to černé na bílém

Jakmile odhadce ocení vaši nemovitost, dozvíte se přesnou výši půjčky, kterou vám poskytneme. Pak už nic nebrání podpisu úvěrové smlouvy. Je na vás, jestli přijedete smlouvu podepsat k nám, nebo vyrazíme my za vámi.

04

S prázdnou neodejdete

Ihned vám předáváme hotovost nebo bezhotovostní zálohu. Zbývající peníze vám pak pošleme na účet po zapsání zástavního práva do katastru nemovitostí. Chápeme, že půjčka musí být rychlá. A uděláme vše pro to, aby opravdu byla a vy jste měli své peníze včas.

05

Jsme vám k dispozici

Náš specialista na půjčky bez potvrzení o příjmu je vám neustále k dispozici. Potřebujete-li během splácení úvěru s čímkoli poradit, můžete se na něj obrátit a vše rychle vyřešit.

06

Osobní přístup s velkým O

Potřebujete navýšit úvěr, prodloužit dobu splatnosti nebo vás trápí jiná záležitost týkající se vaší půjčky? Pak vám dokážeme, že to s osobním přístupem myslíme vážně. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení, které vám bude vyhovovat.

Nezávazná poptávka úvěru

Vidíte, že získat nebankovní půjčku od FINEMONEY, SE je snadné - stačí šest jednoduchých kroků. Jste připraveni udělat první z nich? Pak si vyberte jednu ze tří našich služeb a jdeme na to!

Máte nabídku od konkurence?

Kontaktujte nás a my nabídku dorovnáme nebo nabídneme podmínky ještě výhodnější.

Nevíte, kde začít? Koukněte na našeho

Průvodce rychlou půjčkou

Nezávazná poptávka
úvěru

V případě zájmu o krátkodobou půjčku nemusíte dokládat účely poskytnutí námi nabízené nebankovní půjčky. Z toho vyplývá, že naším výhodným úvěrem můžete uhradit například své faktury, vybavit kancelář nebo na pořízení nového firemního vozu. Svým zákazníkům poskytujeme také krátkodobý úvěr EXPRES s možností čerpání až do výše 10 000 000 korun, a to bez nutnosti doložení starších výpisů či doložení příjmu.

Odeslat nezávaznou žádost

Bližší informace o zpracování osobních údajů naší společnosti nalezente na příslušné stránce GDPR.