Finemoney
606 075 705606 075 705

Jak na podnikatelský úvěr bez daňového přiznání?

Potřebujete podnikatelský úvěr, ale nemáte možnost doložit daňové přiznání nebo vám nevychází dobře? Ať už sháníte finance na nový projekt, rozvoj podnikání či na neočekávané výdaje, půjčka bez zajištění a daňového přiznání je dnes jednou z vašich možností.

K čemu slouží podnikatelský úvěr?

Banky i nebankovní poskytovatelé půjček nabízí řadu podnikatelských úvěrů pro různé účely. Rozdíl oproti půjčkám pro běžné osoby je ve výši poskytnuté částky a požadavcích na žadatele. Existují čtyři hlavní druhy podnikatelských úvěrů.

  • Finanční rezerva: Kontokorentní podnikatelské úvěry a kreditní karty
  • Nákup nového vybavení: Finanční a operativní leasing
  • Finance na rozvoj: Provozní či investiční úvěry
  • Neúčelové úvěry pro podnikatele

Problémem těchto úvěrů mohou být právě striktní požadavky na žadatele. Nutností je sídlo firmy na území České republiky, kladný výsledek hospodaření a doložení daňového přiznání za poslední rok nebo dva.

Žadatel také nesmí mít dluhy u Finančního úřadu, zdravotní pojišťovny či správy sociálního zabezpečení nebo být v konkurzu, likvidaci či vyrovnání. Pokud víte, že některý z uvedených požadavků nesplňujete, můžete uspět při využití půjčky bez nutnosti doložit daňového přiznání a další doklady.

Jak získat podnikatelský úvěr bez daňového přiznání

Půjčka bez daňového přiznání je vhodná zejména tehdy, kdy s podnikáním teprve začínáte nebo vám poslední daňové přiznání nevychází nejlépe. Půjčka bez daňového přiznání je také častější u krátkodobých půjček pro firmy a podnikatele. Úvěry bez kontroly registru plátců nabízí především nebankovní poskytovatelé, v některých případech je ale možné využít i bankovní půjčku.

Bankovní půjčka bez ručení

Půjčka bez zajištění a kontroly příjmů v bance je obvykle omezena finančním limitem, například 500 000 Kč. Pro její sjednání oproti vyšším úvěrům nebývá nutnost návštěvy pobočky a úvěr získáte na cokoliv.

Nebankovní podnikatelský úvěr

Půjčku v řádech několika milionů bez dokládání platební historie můžete sjednat u nebankovního poskytovatele. Má navíc i řadu další výhod, jako je individuální přístup, neomezené možnosti využití peněz, splátky na míru nebo možnost předčasného splacení. Pokud máte více běžných půjček nebo i podnikatelských úvěrů, tak jednoznačně doporučujeme úvěry sloučit a udělat si ve financích pořádek. Pomůže vám to v orientaci a dokonce i ušetříte na poplatcích. Můžete se podívat na naši konsolidaci půjček a nebo si přečíst o konsolidaci půjček pro dlužníky.

Půjčka pro začínající podnikatele bez příjmu

Máte nápad na skvělý start-up, provozujete firmu teprve krátkou dobu nebo rozjíždíte nové podnikání, ale chybí vám kapitál? Půjčka pro začínající podnikatele opět existuje jak bankovní, tak nebankovní.

Žádost o půjčku v bance doprovází dlouhé jednání, dokládání mnoha dokumentů a představování podnikatelského plánu. Nebankovní půjčka do začátku podnikání je naopak vyřízená rychle, jednoduše a s ohledem na individuální požadavky. Především, není potřeba dokládat platební historii.

Je nebankovní půjčka pro podnikatele bezpečná?

Nebankovní poskytovatelé úvěrů mají na zájemce mnohem nižší nároky než klasické banky. Mnoho lidí je proto vnímá jako nespolehlivé a nedůvěryhodné. Lze nebankovním poskytovatelům i přes snazší vyřízení věřit?

Pro eliminaci rizika a stejné podmínky pro banky i nebankovní poskytovatele, musí mít od roku 2018 oba subjekty licenci od České národní banky. Když poskytovatel licenci pro poskytování spotřebitelských úvěrů vlastní, nemáte se čeho bát.

Výhody nebankovních půjček

  • Minimum papírování
  • Rychlejší vyřízení než v bance
  • Bez dokládání daňového přiznání
  • Individuální přístup k vašim potřebám
  • Možnost využití i pro osobní účely

Jak vidíte, půjčka bez daňového přiznání a registru zdaleka není jen pro ty, kteří na bankovní půjčku nemají nárok nebo nedosáhnou kvůli přísným podmínkám. Hledáte-li individuální přístup a rychlé řešení, nebankovní půjčka je správnou volbou právě pro vás.