Finemoney
606 075 705606 075 705

Americká hypotéka

Americká hypotéka je označení pro hypoteční úvěr, který není účelově vázán. Je to neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. To znamená, že peníze nemusíte využít k nákupu nemovitosti nebo pozemku, ale k čemukoliv, aniž byste museli dokládat účel půjčky. Je jenom na vás, na co americkou nebankovní hypotéku využijete. Pokud však nebudete schopni tuto hypotéku splácet, tak si subjekt, který vám půjčil, bude domáhat oné zastavené nemovitosti. Pozor tedy na neuvážené půjčky tohoto typu.

Americká hypotéka byla původně velmi často využívána na vybavení domácnosti, avšak může být částečně použita také na investici do nemovitosti, kdy si ovšem výhodnost investice či návratnost investice do nemovitosti musíte spočítat sami.

Jaké jsou výhody americké hypotéky u nás? Lze i pro podnikatele?

Existuje americká hypotéka pro podnikatele v České republice? I když náš dlouhodobý úvěr pro podnikatele nenazýváme americkou hypotékou, tak splňuje mnoho společných atributů. U amerických hypoték zpravidla nedostanete tak dobrý úrok jako u klasických. Nejsou tedy nejlevnější variantou, jak si peníze půjčit.

Jaké jsou podmínky americké hypotéky?

  • Nechceme žádné poplatky předem.
  • Naši specialisté vám poskytnou komplexní péči a poradenství.
  • Půjčku vám schválíme bez zbytečného papírování.
  • Klíčový je pro nás individuální přístup ke každému klientovi.
  • Nabízíme výhodné podmínky, které vám ušijeme na míru.
  • Je potřeba zastavená nemovitost.