Finemoney ...tam, kde slovo platí
Po - Pá do 17 hodin
800 555 800 800 555 800
I v této těžkédobě jsme tupro vás
ZASTIHNETE NÁS VŽDY OD Po – Čt v čase od 9:00 – 16:00 hod.
Pro nové klienty jsme k zastižení na bezplatné lince 800 555 800800 555 800, nebo 222 323 981 222 323 981, případně na emailu: sprava@finemoney.cz
Veškeré dotazy a požadavky stávajících klientů jsou řešeny v tuto chvíli výhradně přes email: info@finemoney.cz
Děkujeme za pochopení a všem našim stávajícím i novým klientům přejeme pevné zdraví a dobrou náladu.

Jak na půjčku bez pravidelného příjmu

Zná to snad každý, nepříjemná finanční situace a starosti se hromadí. Nečekaně se ocitnete bez práce a stane se, že stávající úvěr nezvládnete včas splatit. Obracet se v takové situaci na banku bývá obtížné, získání půjčky je často nemožné.

Být krátkodobě nezaměstnaný není nic extra vzácného, mnoho z nás se do podobné situace již někdy dostalo. Naštěstí se nabízí jednoduché východisko jak si v této nepříjemné situaci pomoci. I když zrovna nemáte zaměstnání na hlavní pracovní poměr, náhlé výdaje je i tak nezbytné řešit. Může to být například dárek pro děti nebo pomoc v rodině, co tedy s tím? Existuje půjčka bez ručitele a potvrzení příjmu, ale je vždy je dobré vědět přesně, do čeho jdete. Přestože nemáte stále zaměstnání, je třeba z něčeho alespoň základní příjem mít. My vám poradíme, co si pohlídat a na které podmínky je rozumné dát si pozor. Smlouva musí být přehledná a transparentní, pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat. Pročítejte pozorně, mohou se vyskytnout skryté poplatky, proto se doporučuje, přečíst si smlouvu pomalu alespoň dvakrát či třikrát. V mnoha případech smlouvu uzavíráte z domova a máte dostatek času i pohodlí věnovat smlouvě dostatečnou pozornost. Nemusíte se obávat ručením nemovitostí, jde o standardní postup, a pokud není detailně prověřován příjem žadatele, je to nezbytná podmínka.