Finemoney
800 555 800 800 555 800

Dlouhodobá půjčka [bez registru]

Dlouhodobá půjčka se nejčastěji vymezuje jako půjčka, která má delší horizont splatnosti než jeden kalendářní rok. Krátkodobá půjčka je pak nejčastěji klasifikována jako půjčka s horizontem 6–12 měsíců.

Dlouhodobá nebankovní půjčka má povětšinou vyšší finanční částku, kterou si dlužník půjčuje. Dlouhodobá půjčka může být, ale i na nižší částky, jelikož chce a nebo nemůže splácet více. Pokud máte zájem o férovou dlouhodobou půjčku pro podnikatele a OSVČ nebo půjčku na IČO, tak určitě vyzkoušejte náš dlouhodobý podnikatelský úvěr.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Tento typ dlouhodobé půjčky příliš nehledí na bonitu klienta a jak již z názvu vyplývá, tak nebankovní společnost nenahlíží do bankovních či nebankovních registrů dlužníků. Dlouhodobou půjčku bez registru tak společnost většinou schvaluje v krátkém procesu schvalování a zjištění možné platební morálky. Bez doložení příjmů to ale nejde ani zde povětšinou. U schvalovacích procesů je většinou ze strany klienta tlak na čas, jelikož peníze neodkladně potřebuje.

Pro dlužníky může být lepší variantou, než hledat půjčku bez registru, sáhnout po konsolidaci půjček pro dlužníky. Dlužníkovi se zjednoduší administrativa půjček a navíc může ušetřit i nějakou tu korunu.