Finemoney ...tam, kde slovo platí
Po - Pá do 17 hodin
800 555 800 800 555 800
I v této těžkédobě jsme tupro vás
ZASTIHNETE NÁS VŽDY OD Po – Čt v čase od 9:00 – 16:00 hod.
Pro nové klienty jsme k zastižení na bezplatné lince 800 555 800800 555 800, nebo 222 323 981 222 323 981, případně na emailu: sprava@finemoney.cz
Veškeré dotazy a požadavky stávajících klientů jsou řešeny v tuto chvíli výhradně přes email: info@finemoney.cz
Děkujeme za pochopení a všem našim stávajícím i novým klientům přejeme pevné zdraví a dobrou náladu.

Půjčka bez ručitele a potvrzení příjmu

Zákon schválnosti vám zaručí, že se nikdy nestane, aby se pokazila jenom jedna věc. Bouchne televize, pračka přestane prát a ještě k tomu je potřeba vyměnit brzdové destičky v autě.

Naspořeno sice máte, ale přivádí vás to do silně stresové situace. Nabízí se jednoduché řešení. Tím je půjčka bez ručitele. Nemusíte se unavovat dokazováním příjmu. Pokud jste schopni ručit nemovitostí, ušetří vám to spoustu vrásek na čele a šedivých vlasů. Nemusíte se obávat ani kontroly v bankovním registru neplatičů. Stačí mít na zaplacení závazku a můžete být naprosto v klidu. V pohodlí domova si sedněte a projděte si, jaká varianta vám bude vyhovovat nejvíce. Pokud vidíte, že i lednička je už v posledním tažení, předvídejte a zvládněte všechno najednou, abyste se do stejné situace nedostali za měsíc znovu. Nechte si i drobnou rezervu, pro případ, že přiběhnou děti s nutnou platbou za školní výlet. Půjčka bez ručitele a potvrzení příjmu je elegantní řešení, o kterém se váš zaměstnavatel nikdy nedozví, a vy si vyřešíte veškerá trápení. Klidný spánek za to stojí.